Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: more
cy: mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Edit link
cy: Golygu dolen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
