Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: more
da: mere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Admin title
da: Administrationstitel

en: Panels
da: Paneler

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Asc
da: Stigende

en: Enable translation
da: Aktivér oversættelse
