Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: more
fa: بیشتر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
