Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: more
fr: plus

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Admin title
fr: Titre pour l'administration

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Edit content
fr: Modifier le contenu

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Text to display
fr: Texte à afficher

en: Edit link
fr: Lien de modification

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: Master
fr: Principal

en: Enable translation
fr: Activer la traduction
