Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
