Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: more
he: עוד

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Enable translation
he: ניתן לתרגום
