Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: more
hu: tovább

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Admin title
hu: Adminisztratív cím

en: ID
hu: Azonosító

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Enable translation
hu: Fordítás engedélyezése
