Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: more
it: altro

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Text to display
it: Testo da visualizzare

en: Edit link
it: Link modifica

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo

en: Master
it: Principale

en: Enable translation
it: Attiva traduzione
