Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: more
ka: მეტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
