Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
