Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: more
my: ပို၍

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
