Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: more
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
