Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: more
ro: mai multe

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Enable translation
ro: Activare traducere
