Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: more
ru: ещё

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Admin title
ru: Административный заголовок

en: Panels
ru: Панели

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: Edit content
ru: Редактировать содержимое

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Enable translation
ru: Включить перевод
