Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: more
sk: viac

en: Edit
sk: Upraviť

en: Admin title
sk: Administratívny názov

en: Panels
sk: Panely

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Enable translation
sk: Povoliť preklad
