Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: more
sq: tjetër

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
