Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: more
sv: mer

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Admin title
sv: Titel för administratörer

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Enable translation
sv: Aktivera översättning
