Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Edit
th: แก้ไข

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
