Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
