Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: more
cs: více

en: Edit
cs: Upravit

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Enable translation
cs: Povolit překlad
