Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: more
eo: pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
