Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: more
et: veel

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Admin title
et: Administratiivne pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Enable translation
et: Luba tõlkimine
