Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: more
id: selengkapnya

en: Edit
id: Sunting

en: Page
id: Halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Edit content
id: Sunting konten

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Asc
id: Urutan turun

en: Enable translation
id: Aktifkan terjemahan
