Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: more
ku: زیاتر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
