Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: more
lv: vairāk

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
