Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
