Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау
