Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: more
pt: mais

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Admin title
pt: Título do Administrador

en: Panels
pt: Painéis

en: Page
pt: Página

en: Custom
pt: Personalizado

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Edit content
pt: Editar conteúdo

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Edit link
pt: Editar ligação

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Administrative title
pt: Título administrativo

en: Master
pt: Principal

en: Enable translation
pt: Ativar tradução
