Translatable Content Panes (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: more
te: మరిన్ని

en: Edit
te: మార్చు

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
