Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Admin title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
