Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: more
fi: lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Admin title
fi: Ylläpitäjän otsikko

en: Panels
fi: Paneelit

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Master
fi: Isäntä

en: Enable translation
fi: Ota käyttöön käännökset
