Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: more
fy: mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
