Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: more
hr: više

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Panels
hr: Paneli

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Asc
hr: Uzlazno
