Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: more
mr: आणखी

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
