Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: more
oc: mai

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Admin title
oc: Títol per l'administracion

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Panels
oc: Escapolons

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Master
oc: Maître

en: Enable translation
oc: Activar la traduccion
