Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
