Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: more
sl: več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
