Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: more
ast: más

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
