Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
