Translatable Content Panes (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: more
gl: máis

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Edit content
gl: Editar contido

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Enable translation
gl: Activar tradución
