Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: more
is: meira

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: ID
is: Kenni

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
