Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Admin title
lt: Pavadinimas administratoriui

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
