Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: more
nl: meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Default content
nl: Standaardinhoud

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Asc
nl: Oplopend

en: Enable translation
nl: Vertaling inschakelen
