Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: more
nn: meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
