Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по
