Translatable Content Panes (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: more
tr: daha fazla

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Admin title
tr: Yönetim başlığı

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Enable translation
tr: Çeviriyi etkinleştir
