Translate Export (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: String
bg: Стринг

en: Clear
bg: Изчисти

en: Languages
bg: Езици

en: Language name
bg: Име на език

en: Text group
bg: Текстова група

en: Export translation
bg: Експорт на превод

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
bg: Изберете езика, за експортиране във формат Gettext Portable Object (<em>.po</em>) .

en: String not found.
bg: Стрингът не е намерен.
