Translate Export (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: No strings available.
bn: কিছুই খুজে পাইনি।
