Translate Export (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: Text group
bo: ཡིག་གེ་སྡེ་ཚན

en: Export translation
bo: བསྒྱུར་ཡིག་ཕྱིར་འདྲེན

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
bo: Gettext Portable Objectརྣམ་པའི་༼<em>.po</em>༽ནང་དུ་ཕྱིར་འདྲེན་བྱེད་དགོས་པའི་སྐད་རིགས་ཤིག་འདེམས་རོགས།

en: String not found.
bo: ཡིག་ཕྲེང་རྙེད་མ་ཐུབ།
