Translate Export (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: edit
cy: golygu

en: Export
cy: Allfudo

en: String
cy: Llinyn

en: Clear
cy: Clir

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Language name
cy: Enw Iaith

en: Text group
cy: Grŵp testun

en: Export translation
cy: Allfudo cyfieithiad

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
cy: Dewis yr iaith i allfudo fformat yn Gwrthrych Cael Testun Cludadwy.

en: String not found.
cy: Llinyn heb ei ddarganfod.
